Google przeprasza za problemy z Android Market. Oferuje darmowe aplikacje - Tabletowo.pl

Google przeprasza za problemy z Android Market. Oferuje darmowe aplikacje

Tabletowo.pl Google przeprasza za problemy z Android Market. Oferuje darmowe aplikacje Aplikacje Ciekawostki Nowości

Podczas trwania akcji „10 Billion Promo”, Android Market miał problemy z działaniem, o czym informowaliście w komentarzach. Okazuje się, że problem ten wystąpił na większą skalę, bowiem zauważył to internetowy gigant Google. Firma postanowiła zachować się honorowo i w ramach przeprosin zaproponowała pokrzywdzonym możliwość pobrania aplikacji całkowicie za darmo. Oczywiście w grę wchodzą wyłącznie te aplikacje, które próbowaliście kupić w ramach wspomnianej promocji, ale Wam się to nie udało z bliżej nieokreślonych powodów.

Osoby, które wczoraj miały problemy z zakupieniem aplikacji w trwającej promocji z okazji pobrania z Android Market ponad 10 miliardów aplikacji, otrzymały mejla o następującej treści:

Hello,

We’re writing to apologize for any accidental cancellation of your Android Market orders during our 10 Billion Downloads promotion. We’d like to inform you that as a one-time courtesy, we’re giving you free access to all the apps you attempted to purchase. To download these apps, please follow these steps:

1) Open Android Market on your device
2) Press „Menu,” and then touch „My Apps”
3) Scroll down and select the apps in question. They should be labeled as „Purchased” or „Not installed.”
4) Touch „Install” to download and install the app

If you have any further questions, please don’t hesitate to contact us through our Help Center at https://support.google.com/androidmarket/bin/request.py?hl=en&policy=apps&contact_type=contact_policy

Again, we apologize for any inconvenience and hope you have a wonderful holiday season.

Regards,
The Android Market Team

Takie zachowanie się chwali! Dajcie znać czy też otrzymaliście wiadomość od Google i możliwość pobrania aplikacji za free.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona