Google Pixel 3 oraz Google Pixel 3 XL na oficjalnych zdjęciach. Wielki notch potwierdzony - Tabletowo.pl

Google Pixel 3 oraz Google Pixel 3 XL na oficjalnych zdjęciach. Wielki notch potwierdzony

9 października Google w Nowym Jorku zaprezentuje swoje najnowsze flagowe smartfony z serii Pixel. Wiele dowiedzieliśmy się już na ich temat z licznych przecieków. Teraz czas potwierdzić to co już wiemy – nowe zdjęcia nie są bynajmniej dla nas żadnym zaskoczeniem.

Czy Google może nas jeszcze czymś zaskoczyć podczas premiery? Cóż, raczej nie. Aczkolwiek kilka tygodni temu świat technologiczny zaintrygowało przypuszczenie, jakoby notch w smartfonie Google Pixel 3 XL pojawiający się na przeciekach miał być fałszywy, a Google miałoby zwodzić cały świat i podczas premiery krzyknąć „It’s a prank!”. Nowe zdjęcia przedstawiające urządzenie zdecydowanie przeczą tej plotce.

Tabletowo.pl Google Pixel 3 oraz Google Pixel 3 XL na oficjalnych zdjęciach. Wielki notch potwierdzony Android Google Smartfony

fot. NieuweMobiel

Jak widzicie – gigantyczne wcięcie w większym Pixelu jest jak najbardziej prawdziwe. Autentyczności fotografii ma dodawać godzina 9 na ekranie (nawiązująca do wersji Androida), a także tapeta z cyfrą 3, odwołująca się oczywiście do nazwy modelu. Możemy ponadto stwierdzić, iż oba smartfony będą wyposażone w podwójny aparat selfie oraz głośniki frontowe. Front już znamy, przejdźmy zatem do wyglądu plecków urządzeń.

Tabletowo.pl Google Pixel 3 oraz Google Pixel 3 XL na oficjalnych zdjęciach. Wielki notch potwierdzony Android Google Smartfony

fot. NieuweMobiel

Mamy tu pojedynczy aparat i czytnik linii papilarnych. Nic co mogłoby nas zaskoczyć. Możemy przy okazji przyjrzeć się materiałowej obudowie, które Google będzie sprzedawać jako opcjonalne akcesorium.

Przypomnijmy, iż oba urządzenia mają mieć na pokładzie Snapdragona 845 i 4 GB RAM. Mniejszy model będzie dysponować 5,4-calowym ekranem, z kolei większy brat potężnym, 6,71-calowym wyświetlaczem. Urządzenia mają pracować na Androidzie 9.0 Pie.

Źródło: Phonearena

Google Pixel 3 będzie dostępny w trzech kolorach: miętowym, białym i czarnym

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona