Google Pixel 2 XL w kolejnym polskim sklepie. Nie jest to jednak zapowiedź oficjalnej dystrybucji - Tabletowo.pl

Google Pixel 2 XL w kolejnym polskim sklepie. Nie jest to jednak zapowiedź oficjalnej dystrybucji

Dołącz do dyskusji 0

Wielu tęskni i wzdycha za oficjalnym wprowadzeniem urządzeń Google w Polsce już od czasu zaprezentowania pierwszego Pixela. Niestety, w najbliższym czasie nie możemy na to liczyć. Najbardziej zdeterminowani pewnie i tak przygarną nowego flagowca Google, ale od jakiegoś czasu nie muszą przeszukiwać zagranicznych stron w poszukiwaniu ofert. W Polsce również da się go kupić.

Pixel 2 XL uznawany jest za jednego z najlepszych flagowych smartfonów zeszłego roku, zwłaszcza w kontekście znakomitego aparatu fotograficznego. Niestety, w naszym kraju sprzęt ten był dotąd bardzo słabo dostępny, a nieliczne sklepy oferujące go w Polsce, nie zawsze cieszyły się dużym zaufaniem. Co prawda, Ci, którzy koniecznie chcieli go dostać w swoje ręce, zapewne już go użytkują, ale inni, czekający na znak z niebios, może zinterpretują w ten sposób fakt, że Pixel 2 XL znalazł się w ofercie sklepu morele.net.

Smartfon znajdziemy też x-komie.

Tabletowo.pl Google Pixel 2 XL w kolejnym polskim sklepie. Nie jest to jednak zapowiedź oficjalnej dystrybucji Google Nowości Smartfony   W tym momencie cena w morele.net jest najwyższa spośród wszystkich sklepów, które oferują ten model, ale niektórzy są skłonni zapłacić za komfort psychiczny zamówienia go w miejscu o uznanej renomie.

Jak się dowiedzieliśmy od przedstawicieli sklepu, smartfony pochodzą z niemieckiej dystrybucji, będzie więc można liczyć na gwarancję realizowaną na terenie Europy. Wygląda na to, że sklep ma urządzenia na stanie, skoro wysyłka realizowana jest w ciągu 3-4 dni.

Co prawda większość z Was zapewne nie rzuci się nagle do przeliczania swojego budżetu, by sprawdzić, czy może sobie pozwolić na wydatek w postaci Pixela 2 XL, jednak sprzęt ten jest na pewno urządzeniem, które warto byłoby przetestować. To kawał interesującego smartfona.

Kiedy Google oficjalnie w Polsce, ja się pytam?

Google Pixel 2 i Pixel 2 XL versus Google Pixel i Pixel XL – porównanie parametrów

dzięki Marcin i Kasia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona