Google oficjalnie potwierdziło datę premiery tegorocznych Pixeli | Tabletowo.pl

Google oficjalnie potwierdziło datę premiery tegorocznych Pixeli

Dołącz do dyskusji 0

Evan Blass wyjątkowo nie miał tym razem dobrego źródła. Swego czasu poinformował, że tegoroczne Pixele zostaną wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 836 i zadebiutują 5 października. Niedawno pierwsza z informacji została obalona, a teraz „upada” również i druga. Google zapowiedziało bowiem pół-oficjalnie premierę swoich tegorocznych high-endów i podało, że zaplanowało konferencję na inny dzień niż 5 października.

Powyższy film został opublikowany na YouTube, na oficjalnym kanale Google. Wideo prezentuje wpisywanie w wyszukiwarkę różnych haseł.

Co jest nie tak z baterią mojego telefonu?
Dlaczego wiecznie nie mam pamięci w telefonie?
Dlaczego mój telefon robi tyle rozmazanych zdjęć?

I jeszcze wiele, wszystkie o podobnym, niekorzystnym wydźwięku. Zadawane pytania niejako opisują problemy związane z wieloma smartfonami z Androidem na pokładzie, szczególnie tymi ze średniej lub niskiej półki. Zaraz po tym pojawia się zdanie, dokładnie takie same jak w tytule filmu.

Chwilę później zastępuje je informacja, która interesuje nas najbardziej.

A jeśli myślicie, że to mało, to mamy jeszcze dwie rzeczy. Spójrzcie na zdjęcie tytułowe – taki billboard ze zdaniem Poproś więcej o swój telefon i tą samą datą został wywieszony w Bostonie. A oprócz tego wszystkiego, link umieszczony w opisie powyższego filmu, nie pozostawia żadnych wątpliwości. No, chyba, że Waszym zdaniem Myślisz o zmianie telefonu? Oczekujcie więcej 4. października jest zbyt mało wymowne ;). Warto jeszcze zaznaczyć, że można od razu zapisać się do newslettera – kto wie, może uda się dzięki temu otrzymać trochę oficjalnych informacji na temat Pixela?

Aktualizacja:

Wszystko wygląda na to, że to nie już pół-oficjalne domysły. Jak donoszą redaktorzy z portalu The Verge, kilkanaście minut temu Google rozesłało prasowe zaproszenia na konferencję. Prawdopodobnie Was nie zaskoczę jeżeli powiem, że odbędzie się ona właśnie 4 października, prawda? Wszystko będzie działo się w San Fransisco, o godzinie 18:00 czasu polskiego. Niestety, póki co nie mamy żadnych informacji na temat jakiejkolwiek transmisji.

Polecamy również:

Google Pixel 2 nie skrywa przed nami już praktycznie żadnych tajemnic

źródło: The Next Web, Android Central, The Verge

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona