Opłaca się dołączyć teraz do Google Pay (Android Pay) – dostaniemy 40 zł do wydania w sklepie z aplikacjami | Tabletowo.pl

Opłaca się dołączyć teraz do Google Pay (Android Pay) – dostaniemy 40 zł do wydania w sklepie z aplikacjami

Dołącz do dyskusji 0

Lubię takie promocje. Łatwo z nich skorzystać, warunki są proste i łatwe do spamiętania. Po zainstalowaniu aplikacji Google Pay i pięciokrotnym skorzystaniu z bezprzewodowych płatności przy pomocy smartfonu, zyskamy 40 złotych do wykorzystania w sklepie Google Play.

Jeśli tylko jesteśmy w posiadaniu smartfona z modułem NFC, a jeszcze nigdy nie płaciliśmy w kasie przy pomocy smartfona, to jest okazja, żeby to sprawdzić, zyskując dodatkowy bonus.

Zasady skorzystania z promocji są bardzo proste:

Żadna to filozofia

Skojarzenie karty płatniczej z kontem Google Pay jest proste, podobnie jak płatność smartfonem przy kasie. Powyższe wymagania są bardzo jasne, a już po pięciu dniach (o ile codziennie dokonamy jednego zakupu przy użyciu G Pay) będziemy mogli skorzystać z bonusu na zakupy w sklepie Google Play. Płatności przy pomocy Google Pay można rozłożyć też sobie na cały miesiąc, ale logiczne jest wtedy, że bon 40 zł do sklepu Google Play otrzymamy dopiero po piątej transakcji.

Myślę że to przydatna rzecz. Nie dość, że przetestujemy nową formę uiszczania płatności, to jednocześnie możemy być o tych kilka płatnych aplikacji na Androida „do przodu”.

Żeby skorzystać z okazji, należy aktywować promocję do 14.05.2018 r. Skierowana jest ona do nowych użytkowników usługi – niestety ci, którzy mają już za sobą choć jedną płatność przez Android Pay, nie mogą z niej skorzystać.

Dodatkowe informacje znajdziecie w Regulaminie.

To już: Google Pay zastępuje Android Pay. Stare funkcje nie znikną, ale wkrótce pojawią się nowe

źródło: Google

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona