Google odlicza do końca roku. Codziennie nowa promocja w Google Play - Tabletowo.pl

Google odlicza do końca roku. Codziennie nowa promocja w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy lubimy promocje, prawda? Doskonale zdaje sobie z tego sprawę internetowy gigant Google, który z byle powodu stara się organizować akcje promocyjne w swoim sklepie z aplikacjami. A święta, a właściwie okres świąteczno-noworoczny, to doskonały na to czas. W Google Play od dziś możemy znaleźć odliczanie do końca 2012 roku, które wiąże się oczywiście z licznymi korzyściami dla osób korzystających z mobilnych urządzeń pracujących pod kontrolą Androida.

W ramach akcji dostępne będą treści multimedialne: aplikacje, gry, muzyka, książki, filmy, a nawet programy telewizyjne. Oczywiście należy wziąć poprawkę na to, że prawdopodobnie nie wszystkie będą do pobrania w Polsce, ze względu na ograniczenia nałożone przez koncern z Mountain View (jak np. brak oferowania kontentu muzycznego przez Google w naszym kraju).

Codziennie, do końca 2012 roku, na stronie Google Play (link) będzie się pojawiała nowa jednodniowa promocja. Dziś w ramach akcji do pobrania jest aplikacja Hotel Tonight z voucherem na 35 dolarów do wykorzystania. Niestety, jak się zapewne domyślacie, program nie obejmuje hoteli w Polsce (listę miast znajdziecie w opisie aplikacji w Google Play).

Jakie multimedia najchętniej widzielibyście w tej promocji? Dajcie znać, a może Google spełni Wasze zachcianki – ma na to jeszcze kilkanaście dni ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona