Google Now zyskał nową, ciekawą funkcję | Tabletowo.pl

Google Now zyskał nową, ciekawą funkcję

Dołącz do dyskusji 0

Swojego pierwszego asystenta głosowego Google wprowadził trzy lata temu (Google Now). Od tamtej pory firma z Mountain View ciągle prężnie rozwija swoją aplikację. Najnowsza aktualizacja naszego wirtualnego pomocnika wprowadziła ciekawą opcję: możliwość głosowego wysyłania wiadomości przez Hangouts.

Dotychczas Google Now nie pozwalało nam wysyłać, za pomocą odpowiednich komend, wiadomości tekstowych za pośrednictwem np. Hangouts. Na szczęście Kalifornijczycy dodali tą, jakże użyteczną i praktyczną, funkcję w ostatniej aktualizacji dla swojego asystenta głosowego. Uważam, że w niedalekiej przyszłości właściciel Androida doda na pewno kilka innych usprawnień, które są wyczekiwane przez fanów.

Myślę, że w następnym tygodniu ten update powinien trafić na większość urządzeń mobilnych. Dobrze, że tak praktyczna funkcja wreszcie została wdrożona. Mam nadzieję, że wkrótce doczekamy się też pełnej współpracy Google Now z aplikacjami firm trzecich. Wówczas asystent głosowy od Google byłby w najlepszej trójce tego typu aplikacji.

Poniżej znajdziecie zrzuty ekranu, pokazujące, jak wygląda cała czynność.

Myślę, że Google Now staje się coraz dojrzalszą aplikacją, która ciągle prężnie się rozwija. W dodatku stanowi coraz bardziej integralną część Androida. Zapewne to ten asystent głosowy jest istotnym elementem planu Google na stworzenie spójnego ekosystemu.

Dajcie znać, czy już otrzymaliście ten update.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona