Google Now wkrótce w wersji na iPada? (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Google Now wkrótce w wersji na iPada? (wideo)

Tabletowo.pl Google Now wkrótce w wersji na iPada? (wideo) Nowości Plotki / Przecieki

Google Now chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to osobisty asystent głosowy, który był jedną z nowości, jakie pojawiły się w systemie Android wraz z debiutem wersji 4.1 Jelly Bean. W sieci pojawiło się dziś wideo wskazujące na fakt, że Google Now może wkrótce zadebiutować w wersji na iOS – zarówno na iPada, jak i iPhone’a.

Jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach, wideo zostało usunięte w chwilę po tym, jak znalazło się w internecie. Oczywiście ktoś je szybko zauważył i zanim zniknęło z sieci, zostało pobrane i wgrane ponownie przez kogoś innego, dzięki czemu możecie je obejrzeć poniżej.

Są więc dwie opcje: albo mamy do czynienia ze sprytnym „przeciekiem kontrolowanym”, które są bardzo popularne w obecnych czasach (a zagraniczne źródła twierdzą, że głos z tego filmiku kojarzą z poprzednich materiałów promocyjnych Google Now), albo jest to najzwyklejszy fake.

Rzućcie okiem poniżej:

Jeśli powyższe informacje są prawdziwe, premiery Google Now na iOS możemy się spodziewać w ciągu najbliższych tygodni. Wydaje mi się, że odpowiednim do tego terminem będzie konferencja Google I/O (15 – 17 maja 2013 roku).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona