Google Nexus Tablet od Asusa w lipcu? - Tabletowo.pl

Google Nexus Tablet od Asusa w lipcu?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Google Nexus Tablet od Asusa w lipcu? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Od styczniowych targów CES z niecierpliwością wyczekuję kolejnych wieści dotyczących małej wyścigówki, czyli Asusa MeMo 370T. Pierwsze informacje na temat tego modelu były bardzo obiecujące – zwłaszcza, że zapowiadały 7-calowy tablet z czterordzeniową Tegrą 3 za jedyne 249 dolarów. Później pojawiały się wyłącznie spekulacje mówiące o tym, że tablet tajwańskiego producenta trafi na rynek brandowany logo Google, czyli jako Google Nexus Tablet. Kolejny już raz ptaszki ćwierkają, że tak ma rzekomo być. Według najnowszych informacji urządzenie to ma zadebiutować na rynku w lipcu, a miesiąc wcześniej mamy się doczekać jego oficjalnej prezentacji wraz z ujawnieniem ostatecznych parametrów technicznych.

Z danych uzyskanych przez serwis Digitimes wynika, że wkrótce ma ruszyć produkcja pierwszej partii tabletów powstałych przy współpracy Asusa i Google. Ma liczyć 600 tysięcy sztuk i być gotowa do podboju rynku w okolicy czerwca – być może w jeszcze niższej cenie, wynoszącej 199 dolarów. W miesiącu tym, oprócz drugich urodzin Tabletowo.pl (i moich którychś już z kolei… ;)), będzie miała miejsce konferencja Google I/O. Wystarczy powiązać oba fakty ze sobą…

Ale na razie, mimo wszystko, trzeba pamiętać, że są to wyłącznie spekulacje, które z prawdą mogą mieć niewiele wspólnego.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona