Google Nexus 7 3G 32 GB w ofercie sieci Play - Tabletowo.pl

Google Nexus 7 3G 32 GB w ofercie sieci Play

Tabletowo.pl Google Nexus 7 3G 32 GB w ofercie sieci Play Asus Nowości

Operator sieci Play lubi zaskakiwać. Nie inaczej jest tym razem, gdyż do oferty na życzenie, dołączył dziś jeden z najbardziej rozchwytywanych tabletów internetowych, a mianowicie Nexus 7 3G, który powstał przy ścisłej współpracy wyszukiwarkowego giganta Google oraz tajwańskiego koncernu Asus.

Za pośrednictwem sklepu internetowego sieci Play, Google Nexus 7 3G można nabyć w jednym z dwóch planów taryfowych – Play Online PRO 69,90 zł oraz Play Online PRO 99,90 zł. Przy czym, wybierając pierwsza opcję musimy podpisać zobowiązanie na 36 miesięcy, w drugim przypadku zaś czeka nas standardowy, 2-letni kontrakt z operatorem. W ramach abonamentu otrzymamy w sumie 6 GB transferu (1 GB za zamówienie w e-sklepie) i Pakiet społecznościowy w prezencie. Opłata za start wynosi 0 złotych.

Nasz tytułowy bohater charakteryzuje się wbudowanym modemem 3G oraz 32 GB wbudowanej pamięci. Na jego pokładzie znajdziemy 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz czterordzeniowy układ nVidia Tegra 3 T30L o taktowaniu 1,2 GHz, który wspomagany jest przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Niemniej jednak, producent nie zapomniał o 1,2-megapikselowej kamerze frontowej, module sieci Wi-Fi, odbiorniku GPS, Bluetooth 3.0, chipie bezstykowej technologii NFC, czy akumulatorze o pojemności 4325 mAh. Całością zarządza Google Android 4.2 Jelly Bean.

źródło: Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona