Wow! Google dodało funkcję związaną z Mundialem 2018, która jest naprawdę świetna | Tabletowo.pl

Wow! Google dodało funkcję związaną z Mundialem 2018, która jest naprawdę świetna

Dołącz do dyskusji 0

Chyba nie muszę nikomu mówić o tym, że aktualnie trwa Mundial 2018, czyli Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018. W związku z tym wydarzeniem wiele firm postanowiło przygotować coś ciekawego. Tym razem jednak to samo Google mnie zaskoczyło, i to bardzo pozytywnie.

Na okres Mundialu 2018 chciałem sobie poszukać jakiejś dobrej aplikacji, która pozwoliłaby mi na wygodne śledzenie meczy. Szybko jednak przypomniałem sobie o tym, że w Google Now znajdę to, czego potrzebuję. No i faktycznie – po wejściu w Google Now wyświetlają mi się wyniki ostatnich meczy, a także te, które odbędą się w najbliższych dniach. Można również obserwować na żywo wyniki meczy. I to właśnie tego tyczy się opisywana dzisiaj funkcja.

Po wpisaniu „Mundial” wyświetlą nam się wszelkie potrzebne informacje na temat meczy

Gdy klikniemy w kartę, na której wyświetla się wynik aktualnie odbywającego się meczu, mamy dostęp do statystyk, składów i innych elementów, związanych z samą grą. Moją uwagę przykuł jednak jeden przycisk – Przypnij. Po jego naciśnięciu na ekranie mojego smartfona pojawił się mały, pływający dymek (podobny do tego z Messengera), na którym przedstawiony jest wynik i aktualna minuta rozgrywki. Brawo! Właśnie czegoś takiego szukałem!

Pływający dymek

Ba! To nie koniec możliwości tego dymka. Gdy w niego wejdziemy, wyświetli się karta, na której, oprócz samego wyniku i minuty, mamy wypisanych piłkarzy, którzy strzelili gole. Z tego miejsca możemy również przejść do statystyk i innych rzeczy związanych z rozrywką.

Dodatkowe informacje, które wyświetlają się po kliknięciu w dymek

A Wy z jakich aplikacji i funkcji korzystacie podczas tego Mundialu? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Własne; zdjęcie tytułowe: MaxPixel.net

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona