Google Maps z aktualizacją dla urządzeń z iOS | Tabletowo.pl

Google Maps z aktualizacją dla urządzeń z iOS

Dołącz do dyskusji 0

Google Maps to jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych. Dzięki niej z łatwością możemy ustalić cel naszej wędrówki, sprawdzić lokalizację, bądź znaleźć interesujące miejsca w okolicy, w której przebywamy. Niedawno wersja dla urządzeń z iOS doczekała się aktualizacji.

Pierwsza zmiana to możliwość szybkiego udostępnienia naszej lokalizacji za pośrednictwem Facebooka. Warto wspomnieć, że poprawiono także wyświetlanie informacji o transporcie publicznym. Od teraz smartfony oraz tablety Apple wskażą więcej możliwych dróg i wyświetlą, aktualizowany na bieżąco, czas dojazdu.

Co ciekawsze, Google Maps dla iOS otrzymało odświeżoną galerię. Podobno wprowadzone zmiany ułatwiły nawigowanie w gąszczu zdjęć i teraz możemy prosto znaleźć wiadomości o prezentowanym na fotografii miejscu, którego jeszcze nigdy nie widzieliśmy.

Zaktualizowany Google Maps w wersji 4.8.0 powinien już być dostępny dla Waszych urządzeń od Apple.

źródło: iTunes przez Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona