Google Maps na iOS zaktualizowane o nowe funkcje - Tabletowo.pl

Google Maps na iOS zaktualizowane o nowe funkcje

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Google Maps na iOS zaktualizowane o nowe funkcje Aplikacje Nowości

Wszyscy kochamy aktualizacje aplikacji, prawda? Niejednokrotnie zdarzyło mi się zacząć dzień od zajrzenia do sklepu Google Play i sprawdzenia, czy nie czekają na mnie prezenty od twórców ulubionych programów. Jeżeli macie podobny zwyczaj, na pewno wiecie, że w AppStore pojawiła się nowa wersja Map Google dla iPada, iPhone’a i iPoda touch.

Google Maps 1.1 nie jest drobną aktualizacją, o której zapomina się natychmiast po instalacji. Na liście wprowadzonych zmian widnieją nowe funkcje. Najbardziej znaczące z nich to możliwość wyszukiwania adresów wśród kontaktów przechowywanych w chmurze Google, wyświetlanie miejsc w pobliżu i punktów POI w postaci kategorii oraz opcja zmiany jednostki odległości: mil na kilometry i odwrotnie. Szczególnie interesujące są dwie pierwsze nowości: podczas gdy pierwsza znacząco ułatwi nawigację do domu lub miejsca pracy znajomych, druga wpłynie na szybkość odnajdywania atrakcji i punktów usługowych w pobliżu, na przykład restauracji, sklepów, kin lub stacji benzynowych.

Aktualizację dla Google Maps na iOS możecie pobrać ze sklepu Apple AppStore zupełnie za darmo. Jeżeli jesteście użytkownikami systemu iOS w wersji 6.0 lub wyższej, z przyjemnością zastąpicie nią domyślnie zainstalowane i powszechnie krytykowane mapy Apple. Jednakże, zanim z ekranu głównego usuniecie ich ikonę, miejcie na uwadze fakt, że dostępność niektórych funkcji Google Maps jest zależna od kraju lub regionu, więc jeśli nie macie pewności, wystarczy pobrać aplikację i przetestować ją na własną rękę.

via Redmond Pie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona