Nareszcie: od teraz Google Keep pozwala na dodawanie podpunktów w listach | Tabletowo.pl

Nareszcie: od teraz Google Keep pozwala na dodawanie podpunktów w listach

Dołącz do dyskusji 0

Google Keep jest preinstalowany na prawie każdym urządzeniu z Androidem, więc chcąc nie chcąc, wiele osób zaczyna korzystać z tego narzędzia. Niestety, Keep nie jest aplikacją bogatą w funkcje i dodatki, co często można odczuć. Na szczęście Google co jakiś czas doda coś, co faktycznie może się przydać. Tym razem jest to dodawanie podpunktów w listach.

Z Google Keep korzystam już od kilku lat. Narzędzie to sprawdza się świetnie, kiedy potrzebuję zrobić listę zakupów, zapisać pomysły na artykuł, czy jakieś kody, do których będę potrzebował mieć dostęp z innego urządzenia. Ja wiem, istnieją lepsze i bardziej zaawansowane zamienniki, jednak przyzwyczajenie robi swoje.

W Keep nadal brakuje wielu opcji, a samo Google ostatnio zwolniło z aktualizacjami tej usługi. Jak się jednak okazuje, gigant dodał właśnie bardzo małą, ale jakże przydatną funkcję. Od teraz możemy dodawać podpunkty w listach. Wystarczy złapać daną pozycję i przesunąć w prawo. Jeśli natomiast chcemy ją przywrócić do pierwotnego stanu, to należy ją złapać i przesunąć w prawo. To proste, ale również bardzo przydatne.

Przydać się to może w wielu przypadkach. Na przykład jeśli potrzebujemy zrobić zakupy w kilku sklepach, to możemy miejsca te dodać jako główne punkty, a produkty do kupienia jako podpunkty. Przydać się to może również, kiedy na jedną czynność składa się kilka drobniejszych – na przykład posprzątanie mieszkania to kilka różnych czynności, takich jak odkurzanie, zmywanie. Jak widać, przydatność tego drobiazgu jest naprawdę ogromna.

Google Keep

Niestety nie wiem, czy funkcja ta jest uruchamiana po stronie serwera, czy jest ona dostępna od danej wersji aplikacji. Ja zainstalowałem wersję 4.1.211 (którą znajdziecie w APKMirror) i mogę korzystać z tego dodatku.

Źródło: Android Police

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona