Google Keep debiutuje w Google Play - Tabletowo.pl
Ważne

Google Keep debiutuje w Google Play

Tabletowo.pl Google Keep debiutuje w Google Play Aplikacje Ciekawostki

Nie dalej, jak kilka godzin temu, w sklepie Google Play pojawiła się nowa aplikacja, pozwalająca tworzyć multimedialne notatki – tym razem od samego internetowego giganta z Mountain View.

Jak dobrze wiemy, funkcjonalność tabletów nie ogranicza się tylko i wyłącznie do surfowania po internecie czy oglądania ulubionych filmów. Czasem zmuszeni jesteśmy sporządzić pilnie kilka niezbędnych notatek i co wtedy? Oczywiście sklep Google Play oferuje mnóstwo aplikacji, pozwalających tworzyć i edytować nasze zapiski, najpopularniejsze z nich to chociażby Evernote czy OneNote. Dziś konkurencja rośnie w siłę, bowiem swój debiut w zasobach sklepu Play zalicza aplikacja Google Keep.

Google Keep to program, który potencjalnemu użytkownikowi zaoferuje możliwość tworzenia dowolnej ilości notatek zapisywanych na kolorowych „karteczkach”, zarówno w postaci tekstowej, jak i głosowej. Przydatną funkcją, o której nie sposób zapomnieć, jest możliwość wklejania zdjęć i dodawania do nich odpowiednich komentarzy. Pełna synchronizacja z usługą Google Drive sprawi, że wszystkie odnotowane informacje będą w ciągu kilku sekund dostępne w sieci, co pozwoli uzyskać do nich dostęp w każdej chwili, na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Aplikacja od samego początku jest w pełni darmowa i można ją pobrać bezpośrednio ze sklepu Google’a.

Pobierzcie, przetestujcie i podzielcie się z nami swoją opinią.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona