Google I/O w tym roku pod koniec maja | Tabletowo.pl

Google I/O w tym roku pod koniec maja

Dołącz do dyskusji 0

Google właśnie zapowiedziało swój coroczny event dla developerów. I/O 2015 odbędzie się 28 i 29 maja w San Francisco.

Konferencja pomimo, że tworzona z myślą o deweloperach, jest szeroko komentowana w branży. Głównie dlatego, że zawsze znajdzie się tam coś ciekawego również dla zwykłych, szarych pasjonatów mobilnych gadżetów. W 2014 roku na tym evencie zaprezentowano w końcu Androida 5.0. Póki co nie wiadomo praktycznie nic o harmonogramie imprezy, trudno jest nawet przewidzieć czego moglibyśmy się spodziewać.

f89ae5af9b50a25fa0e29f57d2abacbd

We wcześniejszych latach na tej konferencji pokazano obie generacje tabletu Nexus 7, jednak zważywszy na to, jak ciasno zrobiło się w portfolio Google pomiędzy Nexusem 6 i Nexusem 9, nie ma szans na to, żeby zmieścić tutaj jeszcze jedno urządzenie. Ale pamiętajmy, że tablety to nie wszystko, jest jeszcze wiele sprzętu, który można przedstawić na Google I/O, jak chociażby smartwatch z nową wersją Android Wear. Spodziewać się można także wzmianki o Google Glass lub garści urządzeń Google Play Edition.

Więcej informacji na oficjalnej stronie I/O 2015

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona