Nie musisz być muzykiem, żeby bawić się muzyką. Dzięki Google może to zrobić każdy, Ty też | Tabletowo.pl

Nie musisz być muzykiem, żeby bawić się muzyką. Dzięki Google może to zrobić każdy, Ty też

Dołącz do dyskusji 0

Na pewno nie każdy, ale sporo osób z pewnością w którymś momencie życia pomyślało sobie, że z chęcią pobawiłoby się muzyką i spróbowało swoich sił w tej dziedzinie. W większości przypadków nigdy się to jednak nie udało, ponieważ nie było ku temu okazji. Ale właśnie pojawiła się sposobność, aby to nadrobić – wszystko dzięki Google.

Nie ulega wątpliwości, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom koncernu z Mountain View nasze życie stało się o wiele łatwiejsze, a czasami nawet i przyjemniejsze. Narzędzia giganta nierzadko pozwalają również poznać i spróbować rzeczy, które do tej pory dla większości ludzi nie były dostępne, z różnych powodów. Mam tu na myśli m.in. zwiedzanie całego świata dzięki StreetView, umożliwiające w dodatku zajrzenie także do środka niektórych budynków.

Tym razem Google przygotowało jednak coś muzycznego. Projekt o nazwie Inside Music pozwala nam bowiem pobawić się muzyką. Do współpracy koncern zaprosił Phoenix, Alarm Will Sound, Clipping, Natalię Lafourcade, Perfume Genius i Ibeyi. Każdy z twórców udostępnił jeden ze swoich utworów i pomógł rozłożyć go na części pierwsze. Po co?

Ano po to, żeby użytkownik mógł przenieść się do wirtualnego studia 360° i pobawić się każdą piosenką. Google daje nam możliwość włączania i wyłączania poszczególnych grup instrumentów i wokalu. Liczba kombinacji jest skończona, ale jest ich cała masa. To świetna rozrywka i dobry sposób na odreagowanie całego, stresującego dnia. Mnie – przyznaję – wciągnęło bardzo :)

Warto też dodać, że bawić się w ten sposób muzyką można zarówno na desktopie, jak i w goglach VR.

Źródło: Google dzięki Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona