Lubisz zmieniać ikonki i tapety, ale masz problem z dokonywaniem wyborów? Google wybierze za Ciebie - Tabletowo.pl

Lubisz zmieniać ikonki i tapety, ale masz problem z dokonywaniem wyborów? Google wybierze za Ciebie

Dołącz do dyskusji 0

Nadeszła technologiczna wersja internetowych quizów typu „sprawdź jakim Pokemonem jesteś”, tym razem dostarczona przez samego Wujka Google. Na podstawie odpowiedzi na 22 pytania, będziemy mogli uzyskać spersonalizowane propozycje tapet, ikon i widżetów, które będą najbardziej pasować do naszego stylu.

Znam fanów surowego Androida, do bólu surowego, z podstawowym pakietem ikon i preinstalowanymi tapetami, dla których nakładki systemowe od producentów to zło w czystej postaci, a instalowanie launcherów – gwałt na nieskażonej tkance doskonałego kodu Google. Inni z kolei to maniacy personalizacji, podmieniający manualnie każdą ikonkę z osobna, rootujący system tylko po to, by zmienić ilość klatek na sekundę w animacji naciśnięcia przycisku „cofnij”.

Dla użytkowników nie gnębionych takimi skrajnościami, ale lubiącymi pewne zmiany, Google przygotowało krótki test, który pomaga wybrać pasujące do nas zestawy ikon i motywy. Zamiast przekopywać się przez dziesiątki propozycji ze sklepu Google Play, można skorzystać z prostego kreatora, który na podstawie naszych preferencji, poda nam kilka propozycji odświeżenia interfejsu naszego smarfona.

Tabletowo.pl Lubisz zmieniać ikonki i tapety, ale masz problem z dokonywaniem wyborów? Google wybierze za Ciebie Ciekawostki

Znudzonych starym układem zapraszam na tę stronkę. Mi nie pomogła, bo już od dłuższego czasu znalazłem swój złoty środek, jeśli chodzi o umiarkowaną personalizację smartfonu, ale ci, którzy nie chcą na to tracić zbyt dużej ilości czasu, quiz od Google może się przydać.

źródło: Google dzięki GSMmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona