Lubisz zmieniać ikonki i tapety, ale masz problem z dokonywaniem wyborów? Google wybierze za Ciebie 18

Lubisz zmieniać ikonki i tapety, ale masz problem z dokonywaniem wyborów? Google wybierze za Ciebie

Nadeszła technologiczna wersja internetowych quizów typu „sprawdź jakim Pokemonem jesteś”, tym razem dostarczona przez samego Wujka Google. Na podstawie odpowiedzi na 22 pytania, będziemy mogli uzyskać spersonalizowane propozycje tapet, ikon i widżetów, które będą najbardziej pasować do naszego stylu.

Znam fanów surowego Androida, do bólu surowego, z podstawowym pakietem ikon i preinstalowanymi tapetami, dla których nakładki systemowe od producentów to zło w czystej postaci, a instalowanie launcherów – gwałt na nieskażonej tkance doskonałego kodu Google. Inni z kolei to maniacy personalizacji, podmieniający manualnie każdą ikonkę z osobna, rootujący system tylko po to, by zmienić ilość klatek na sekundę w animacji naciśnięcia przycisku „cofnij”.

Dla użytkowników nie gnębionych takimi skrajnościami, ale lubiącymi pewne zmiany, Google przygotowało krótki test, który pomaga wybrać pasujące do nas zestawy ikon i motywy. Zamiast przekopywać się przez dziesiątki propozycji ze sklepu Google Play, można skorzystać z prostego kreatora, który na podstawie naszych preferencji, poda nam kilka propozycji odświeżenia interfejsu naszego smarfona.

Lubisz zmieniać ikonki i tapety, ale masz problem z dokonywaniem wyborów? Google wybierze za Ciebie 19

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Znudzonych starym układem zapraszam na tę stronkę. Mi nie pomogła, bo już od dłuższego czasu znalazłem swój złoty środek, jeśli chodzi o umiarkowaną personalizację smartfonu, ale ci, którzy nie chcą na to tracić zbyt dużej ilości czasu, quiz od Google może się przydać.

 

źródło: Google dzięki GSMmaniak