Google Chrome na iOS zaktualizowany o funkcje społecznościowe - Tabletowo.pl

Google Chrome na iOS zaktualizowany o funkcje społecznościowe

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Google Chrome na iOS zaktualizowany o funkcje społecznościowe Akcesoria

Pojawiła się aktualizacja dla cieszącej się dużą popularnością przeglądarki internetowej Google Chrome na iOS. Nową wersję aplikacji można pobrać ze sklepu Apple AppStore już teraz. Najważniejszą zmianą zawartą w aktualizacji jest dodanie funkcji społecznościowych, dzięki którym możliwe jest dzielenie się linkami do ulubionych stron internetowych na portalach społecznościowych Google+, Facebook i Twitter, a także za pośrednictwem wiadomości e-mail. Poza tym, nowa wersja Google Chrome może pochwalić się lepszą stabilnością, poprawionym bezpieczeństwem i usunięciem wielu błędów zgłoszonych przez użytkowników.

Jeżeli chodzi o funkcje społecznościowe, jest to gratka dla właścicieli urządzeń z systemem iOS i powód do uśmiechu dla posiadaczy tabletów i smartfonów z Androidem, którzy od dawna mogli cieszyć się bogatym API pozwalającym na udostępnianie różnego rodzaju treści nie tylko na portalach społecznościowych, ale także w zewnętrznych aplikacjach. Jednakże, iOS powoli się otwiera – iOS 5 i iOS 6 zostały wyposażone w ścisłą integrację z serwisami Twitter i Facebook, a możliwości dzielenia zawartości pomiędzy zainstalowanymi programami zostały zwiększone.

Google Chrome jest bardzo dobrą przeglądarką internetową, która stanowi alternatywę dla Safari. Aplikacja cechuje się dużą szybkością, prostotą i synchronizacją zakładek i danych użytkownika ze swoim komputerowym odpowiednikiem (według mnie to jej największa zaleta). Google Chrome można pobrać za darmo ze sklepów Apple AppStore i Google Play.

via Cult Of Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona