Google Chrome na iOS zaktualizowany o funkcje społecznościowe | Tabletowo.pl

Google Chrome na iOS zaktualizowany o funkcje społecznościowe

Dołącz do dyskusji 0

Pojawiła się aktualizacja dla cieszącej się dużą popularnością przeglądarki internetowej Google Chrome na iOS. Nową wersję aplikacji można pobrać ze sklepu Apple AppStore już teraz. Najważniejszą zmianą zawartą w aktualizacji jest dodanie funkcji społecznościowych, dzięki którym możliwe jest dzielenie się linkami do ulubionych stron internetowych na portalach społecznościowych Google+, Facebook i Twitter, a także za pośrednictwem wiadomości e-mail. Poza tym, nowa wersja Google Chrome może pochwalić się lepszą stabilnością, poprawionym bezpieczeństwem i usunięciem wielu błędów zgłoszonych przez użytkowników.

Jeżeli chodzi o funkcje społecznościowe, jest to gratka dla właścicieli urządzeń z systemem iOS i powód do uśmiechu dla posiadaczy tabletów i smartfonów z Androidem, którzy od dawna mogli cieszyć się bogatym API pozwalającym na udostępnianie różnego rodzaju treści nie tylko na portalach społecznościowych, ale także w zewnętrznych aplikacjach. Jednakże, iOS powoli się otwiera – iOS 5 i iOS 6 zostały wyposażone w ścisłą integrację z serwisami Twitter i Facebook, a możliwości dzielenia zawartości pomiędzy zainstalowanymi programami zostały zwiększone.

Google Chrome jest bardzo dobrą przeglądarką internetową, która stanowi alternatywę dla Safari. Aplikacja cechuje się dużą szybkością, prostotą i synchronizacją zakładek i danych użytkownika ze swoim komputerowym odpowiednikiem (według mnie to jej największa zaleta). Google Chrome można pobrać za darmo ze sklepów Apple AppStore i Google Play.

via Cult Of Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona