Google Chrome dla systemu Android w październiku | Tabletowo.pl

Google Chrome dla systemu Android w październiku

Dołącz do dyskusji 0

Według serwisu Digital Trends, przeglądarka internetowa Google Chrome dla urządzeń z systemem Android zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona, lecz rozpaliła nadzieję w sercach setek tysięcy użytkowników tabletów i smartfonów, którzy cenią sobie wygodę użytkowania.

Domyślna przeglądarka systemu Android należy do najlepszych, z jakimi mają do czynienia posiadacze urządzeń mobilnych, lecz zdarza się jej mylnie interpretować treści Flash i niespodziewanie zamykać z błędem. Wszystkie te problemy mogą zniknąć wraz z premierą Google Chrome, przeglądarki internetowej, która zdobyła ogromną popularność na wszystkich platformach komputerowych. Rynkowy debiut aplikacji zaplanowano na październik bieżącego roku co podejrzanie pokrywa się z oficjalną prezentacją nowej wersji oprogramowania Android, Ice Cream Sandwich, która już 11 października. Nasuwa się więc wniosek, że Google Chrome może stać się domyślną przeglądarką systemu z zielonym robotem w logo.

Trudno określić, jakiego rodzaju nowości możemy spodziewać się w mobilnej wersji przeglądarki Chrome. Czy będzie to dostęp do aplikacji i gier internetowych, rozszerzeń i wybranych funkcji systemu Chrome OS? Niewiele na ten temat wiadomo, lecz jedno jest pewne – jest na co czekać. Październik, z nadchodzącą wielkimi krokami rynkową premierą oprogramowania Apple iOS 5, Google Android Ice Cream Sandwich, tabletów z układem Nvidia Tegra 3 i prezentacją przeglądarki Chrome, zapowiada się niezwykle ekscytująco.

via Digital Trends

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona