Do grona smartfonów z wbudowanym Google Assistant dołącza Ulefone

Artykuł sponsorowany

To właściwie pomysł samego Google – żeby każdy smartfon z Androidem 6.0 Marshmallow lub wyższym, otrzymał możliwość korzystania z głosowego Asystenta Google. Pojawi się on również w telefonach Ulefone.

Google Assistant jest prawdziwym cyfrowym doradcą, który wykona za nas wiele czynności, bazując jedynie na komendach głosowych. Potrafi przeszukiwać internet, wysyłać wiadomości, dodawać wydarzenia do kalendarza, ustawiać przypomnienia, nawiązywać połączenia telefoniczne, odtwarzać muzykę czy też proponować polecane restauracje, w których pobliżu się znajdujemy.

Funkcjonalność Asystenta spada, jeśli nie porozumiewamy się z nim w języku innym niż angielski, dlatego Ulefone pokazał na filmie, jak sprawnie model MIX radzi sobie z poleceniami wydawanymi właśnie po angielsku.

Według Ulefone, inteligentny asystent współpracuje również z innymi telefonami tej firmy, na przykład z odpornym modelem Armor 2 lub T1 Premium Edition z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chcielibyście bliżej przyjrzeć się Ulefone Armor 2, >tu< znajdziecie link do sklepu (cena: 235,99 dolarów). >Tutaj< zaś wzbogacicie swoją wiedzę o T1 Premium Edition (cena: 299,99 dolarów).

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone