Google aktualizuje Gmaila dla Androida, nowe funkcje powiadomień - Tabletowo.pl
Ważne

Google aktualizuje Gmaila dla Androida, nowe funkcje powiadomień

Tabletowo.pl Google aktualizuje Gmaila dla Androida, nowe funkcje powiadomień Aplikacje Nowości

Jedną z największych zalet Androida jest niezaprzeczalnie świetna synchronizacja wszelakich usług Google z urządzeniem – o ile ktoś takowych używa. Aplikacje Giganta z Mountain View są jednymi z lepszych, jakie można zainstalować na swoim tablecie – mam na myśli chociażby programy Dysk, YouTube czy Gmaila. Ten ostatni to moim zdaniem najlepszy program jaki wypuściło Google dla Androida, a fakt że ciągle się rozwija tylko to potwierdza. Dziś w Sklepie Play wylądowała nowa aktualizacja Gmaila, która przydatne zmiany przyniesie dla użytkowników Androida 4.0 i 4.1.

Jeśli posiadasz tablet z Androidem i używasz Gmaila, to warto nową wersję ze Sklepu pobrać. Ta bowiem wnosi przydatne przyciski dołączane do powiadomień o nowych wiadomościach. Od dziś każdy, kto otrzyma nową wiadomość, będzie mógł szybko odpowiedzieć, zarchiwizować bądź usunąć ją bezpośrednio z obszaru notyfikacji. Funkcja ta wymaga jednakże Zielonego Robota w wersji 4.1 lub wyższej – związane jest to z systemem API powiadomień. Ci, którzy korzystają z Androida 4.0, otrzymają szybsze wyszukiwanie elementów w aplikacji, nawet w trybie offline. Ponadto program na każdej wersji systemu ma działać wydajniej, ponieważ skupiono się na wydajności i poprawkach błędów.

Nową wersję Gmaila dla Androida znajdziecie tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona