Po co czekać na oficjalną premierę Google Pixela 3 XL, skoro filmy z unboxingu już można oglądać w sieci? | Tabletowo.pl

Po co czekać na oficjalną premierę Google Pixela 3 XL, skoro filmy z unboxingu już można oglądać w sieci?

Dołącz do dyskusji 0

Nowi przedstawiciele rodziny smartfonów Google Pixel zostaną zaprezentowani na specjalnie przygotowanej w tym celu konferencji w Nowym Jorku, 9. października. Co prawda informacja ta nie pochodzi z oficjalnych kanałów medialnych Google, ale wielu ludzi zaznajomionych z branżą twierdzi, że data ta jest dokładna. 

9. października przypada w tym roku na wtorek. Prezentacja Pixeli trzeciej generacji odbędzie się więc jakieś dwa tygodnie po tym, jak światło dzienne ujrzą tegoroczne iPhone’y. Oczywiście jest to luźne założenie, gdyż dokładnej daty poświęconej im konferencji Apple też nie znamy (podobno ma odbyć się 12 września). Wniosek jest jednak dość jasny: smartfony od Google mogą zgubić się gdzieś w chwale roztaczanej przez sprzęty giganta z Cupertino.

Apple, mimo że konferencja firmy jest nieco bliżej, nie ma aż takich problemów z utrzymaniem smartfonów we względnej tajemnicy. Choć branża zna orientacyjne przekątne ekranów nowych iPhone’ów czy ich częściową specyfikację, to danych nie ma aż tyle, jak w wypadku Pixela 3 XL.

Ten w jakiś sposób znalazł się w posiadaniu przynajmniej kilku osób, za sprawą sprzedawcy, który rozdystrybuował nieokreśloną liczbę egzemplarzy smartfonów, przygotowanych do wysyłki sklepowej. Jak do nich dotarł i dlaczego nie boi się konsekwencji – pozostaje niejasne. To, co wiadomo, to fakt, że z tego powodu mamy teraz dostęp do kolejnego materiału wideo poświęconego Pixelowi 3 XL.

To na razie unboxing, ale jestem prawie pewien, że właściciel tego konta na YouTube nie poprzestanie tylko na relacji z otwierania pudełka ze sprzętem i wstępnych oględzin urządzenia, ale poświęci mu więcej uwagi. Trzeba by więc w ciągu nadchodzących tygodni spodziewać się recenzji Pixela 3 XL.

Już teraz fakt, że ktoś testuje sobie niezaprezentowany jeszcze sprzęt Google bez zgody producenta, jest powodem do wstydu dla technologicznego giganta. Dopiero zabawnie się zrobi, kiedy w sieci pojawią się kompletne recenzje Pixela 3 XL, ujawniające wszystkie zalety i wady sprzętu – a to wszystko jeszcze przed 9 października.

Nie wierzę, żeby Google do tego czasu nie odniosło się jakoś do tej sprawy. Jak dotąd – cisza.

Google liczy na to, że Pixel 3 XL przekona do siebie klientów podwójnym aparatem przednim i Super Selfies

źródło: In DIGI przez PhoneArena, BGR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona