GoNote Mini - 7 cali, dotykowy ekran i QWERTY - Tabletowo.pl
Ważne

GoNote Mini – 7 cali, dotykowy ekran i QWERTY

Tabletowo.pl GoNote Mini - 7 cali, dotykowy ekran i QWERTY Ciekawostki Nowości

Brytyjska firma Ergo Electronics zapowiedziała debiut swojego nowego urządzenia – GoNote Mini 7″. Jest to sprzęt, który bardziej przypomina mi nietypowy tablet dla najmłodszych niż poważny zestaw dla starszych z mnogością możliwości do wykorzystania. Niechaj wygląd Was nie zmyli, to świetna alternatywa dla małych netbooków Acera, które notabene długo królują w tej kategorii. A teraz do rzeczy.

GoNote Mini to 7″ ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 800 pikseli oraz fizyczna klawiatura QWERTY. GoNote pracuje pod kontrolą Androida ICS 4.0, który wspierany jest przez jednordzeniowy procesor Rockchip RK2918 (ARM Cortex A8) o częstotliwości taktowania 1.2 GHz. Dodatkowo znajdziemy 1GB pamięci RAM i 4GB wolnej przestrzeni na nasze dane i multimedia.

Miejsca nie zabraknie też dla slotu kart micro SD, portu micro USB, mini HDMI, WiFi 802.11 b/g/n, frontowej kamerki dla wideo połączeń, 2-megapikselowego aparatu głównego oraz akumulatora o pojemności 3000 mAh.

Cena przedstawionego urządzenia to 116 euro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona