Fot: Pixabay

Gry z uniwersum Star Wars przecenione nawet o 65%

Gwiezdne Wojny mają wielu zagorzałych fanów. Uniwersum wykreowane przez George’a Lucasa stało się jedną z ikon kultury masowej. Star Wars doczekały się nawet swojego dnia, który przypada w najbliższy poniedziałek, czwartego maja. I właśnie tutaj wkracza do akcji GOG.

Obniżki, w ramach promocji May The 4th Be With You, sięgają nawet 65% ceny początkowej. Co może ucieszyć wielu z Was, promocją nie zostały objęte tylko jakieś podstarzałe gry z tego uniwersum. GOG pokazał się z bardzo dobrej strony, przeceniając aż 36 produkcji, które powiązane są z Gwiezdnymi Wojnami. Mamy tu kilka gier zarówno dla tych nieco starszych, jak i młodszych graczy, którzy ciągle powinni raczej celować w produkcje typu LEGO Star Wars.

Reklama

Można też nabyć nieco taniej Star Wars Battlefront, Rycerzy Starej Republiki oraz Jedi Outcast. Fani ślizgaczy docenią obniżenie ceny Racera o 40%. Na liście przecenionych tytułów mamy też kilka starszych produkcji, w tym nawet i tych, które powstały jeszcze w XX wieku. Warto z tego grona skierować Waszą uwagę choćby na Jedi Knight: Dark Forces II czy Rogue Squardon 3D. To jedne z klasyków gatunku, które na pewno warto mieć w swojej kolekcji.

Święto Gwiezdnych Wojen na GOG.com potrwa do dziewiątego maja, więc macie jeszcze trochę czasu, by zapoznać się z zawartością przecenionych produkcji. Przywołane przeze mnie starsze gry mają swój klimat, jednak nie byłbym już taki pewien co do ich kompatybilności z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych. Ot, taki drobny szczegół, który warto mieć na uwadze. Pełną listę promocyjnych tytułów odnajdziecie tutaj.

źródło: gog.com