Goclever wprowadza na rynek głośniki zaprojektowane z myślą o tabletach | Tabletowo.pl

Goclever wprowadza na rynek głośniki zaprojektowane z myślą o tabletach

Dołącz do dyskusji 0

Z pewnością każdy z Was wie, że głośniki w większości tabletów nie brzmią najlepiej (trudno tego wymagać, wystarczy spojrzeć na ich rozmiar). Z tego powodu firma Goclever postanowiła zaprojektować głośniki stworzone specjalnie z myślą o tych urządzeniach.

Firma Goclever wprowadza na rynek dwa nowe produkty, łączące w sobie funkcje bezprzewodowego głośnika Bluetooth oraz ergonomicznej podstawki pod tablet, co stanowi bardzo przemyślany projekt.

Pierwszy model od razu przyciąga wzrok nowoczesnym, oryginalnym wzornictwem, jak opisuje go producent: urządzenie ma postać niepełnego kręgu i na pierwszy rzut oka przypomina nieco futurystyczne okulary VISOR jednego z bohaterów Star Treka. Głośniki w takim kształcie mają idealnie podtrzymywać tablet (w kilku różnych pozycjach), a dźwięk bez problemu ma docierać do uszu użytkownika.

Bluetooth Speaker 2 spełnia dokładnie tę samą rolę – oferuje możliwość wygodnego ustawienia tabletu oraz zapewnia wygodny odsłuch. Producent opisuje go w ten sposób: urządzenie wyposażone jest w dwie „łapy” (na których spoczywa ramka tabletu) oraz tylną podpórkę. Takie ustawienie gwarantuje najwyższą stabilność, nawet w przypadku korzystania z największych, cięższych tabletów. Ponadto wprowadzono możliwość złożenia.

Obie wersje głośników komunikują się z tabletami za pośrednictwem technologii Bluetooth (2.1 + EDR / DSP / A2DP), mają wbudowane głośniki stereo (model 1 o mocy 6 W, model 2 – 5 W) oraz baterie ładowane za pośrednictwem portu USB (czas pracy nie spada poniżej 4 godzin).

Sugerowane ceny detaliczne nowych urządzeń ustalono na 179 złotych za model 1 oraz 139 złotych za Bluetooth Speaker 2.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona