Goclever Tab R83 (Tab Mini) - dwa rdzenie, Android 4.1, ekran 8" - Tabletowo.pl
Ważne

Goclever Tab R83 (Tab Mini) – dwa rdzenie, Android 4.1, ekran 8″

Tabletowo.pl Goclever Tab R83 (Tab Mini) - dwa rdzenie, Android 4.1, ekran 8" Nowości

Jeszcze nie tak dawno niektórzy z Was mogliby się dziwić czytając, że – poza 7- i 10,1-calowymi tabletami, są również 8-calowe. Obecnie stają się coraz bardziej popularne, za sprawą producentów, którzy wprowadzają kolejne tego typu rozwiązania na rynek. Wśród nich jest choćby Omega MID 8500, Prestigio MultiPad 5080 Pro, prawie 8-calowy (7,9″) – iPad mini – oraz świeżo zaprezentowany Goclever Tab R83, zwany również Tab Mini.

Najnowsza propozycja firmy Goclever posiada wyświetlacz IPS o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,6GHz z czterordzeniowym Mali 400 oraz Androida 4.1 Jelly Bean.

Sprzęt oferuje 1GB RAM, wyjście miniHDMI do przewodowego przesyłania obrazu i dźwięku do telewizora, port microUSB, WiFi, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat 2 Mpix oraz kamerkę 0,3 Mpix. Nie ma żadnej wzmianki dotyczącej Bluetooth, GPS i 3G, czyli należy przyjąć, że tablet ich nie posiada.

Cena? Goclever w informacji prasowej ujął to następująco: „Do tej pory żaden producent, nie był w stanie zaproponować takiej konfiguracji w tak dobrej cenie (…) Cena MINI TABA na polskim rynku nie powinna przekroczyć 499 zł„.

Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją, w tym pierwszy rok w trybie door-to-door.

Tabletowo.pl Goclever Tab R83 (Tab Mini) - dwa rdzenie, Android 4.1, ekran 8" Nowości   Tabletowo.pl Goclever Tab R83 (Tab Mini) - dwa rdzenie, Android 4.1, ekran 8" Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona