GoClever Tab R74 za 349 złotych w Netto

Dawno nie pisaliśmy o marketowych promocjach tanich tabletów. Nie żebym za nimi tęskniła (zwłaszcza mając w domu sporo urządzeń do testów), ale sam fakt, iż takowych ofert jest w ostatnim czasie mniej, daje do myślenia – głównie chodzi pewnie o fakt, że sezon prezentowy (Komunie i Dzień Dziecka) już za nami. Postanowiłam jednak napisać o ofercie, w której będzie można nabyć Goclever Tab R74 za 349 złotych. I nie ze względu na to, że jest to ciekawa propozycja, a że kolejny market dołącza do grona sklepów, w których można kupić tego typu sprzęt. Do Biedronki, Polo Market, Tesco czy Carrefour, dołącza sieć Netto.

Reklama

Tablet Goclever Tab R74 pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, a jego jednostką centralną jest jednordzeniowy procesor RockChip 2918 (Cortex A8) o częstotliwości taktowania 1GHz. Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 512MB RAM, akumulator o pojemności 3000 mAh, kamerkę 0,3 Mpix, 4GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, wyjście miniHDMI, port miniUSB. Produkt nie oferuje dostępu do Google Play – w zamian otrzymujemy SlideMe Market.

Goclever Tab R74 będzie dostępny w ofercie Netto w cenie 349 złotych w dniach 14-17 czerwca. Koszt modelu w sieci zaczyna się od 356 złotych (za Ceneo).

Reklama

GoClever Tab R74 za 349 złotych w Netto

Dzięki Łukasz! ;)