Goclever Tab A103 z aktualizacją Androida do wersji 4.0 ICS - Tabletowo.pl

Goclever Tab A103 z aktualizacją Androida do wersji 4.0 ICS

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Goclever Tab A103 z aktualizacją Androida do wersji 4.0 ICS Nowości

Kilka dni temu firma Goclever udostępniła aktualizację systemu operacyjnego Android do wersji 4.0 najpopularniejszego obecnie (za sprawą Biedronki) tabletu dostępnego w jej ofercie – Tab A73. Posiadacze większego brata modelu, Goclever Tab A103, nie musieli zbyt długo czekać na pojawienie się update dla ich urządzenia. Ta jest już bowiem dostępna.

Warto skorzystać z możliwości aktualizacji, bowiem wszystkie osoby, które dotychczas wypowiadały się na temat Androida 4.0 na budżetowym Tab A73 były zgodne – po update sprzęt zaczął stabilniej działać. Nie inaczej powinno być w przypadku Tab A103.

Aby zaktualizować swoje urządzenie, wystarczy wejść na stronę producenta, z rozwijalnej listy kategorii wybrać „Tablety Goclever Tab”, a obok produkt – Goclever Tab A103. Jest tam dostępna paczka, którą należy pobrać. Przed rozpoczęciem procesu aktualizacji warto zapoznać się z instrukcją, którą producent również opublikował na swojej stronie (choć jak ją próbowałam pobrać, pokazał się komunikat, że „plik uszkodzony”).

Uwaga! Aktualizacja Androida do najnowszej wersji, 4.0 Ice Cream Sandwich, dla modelu Goclever Tab A103 dostępna jest wyłącznie dla wszystkich tabletów do numeru seryjnego GCA1031202xxxx.

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona