GOCLEVER prezentuje drugą odsłonę smartwatcha Chronos Eco | Tabletowo.pl

GOCLEVER prezentuje drugą odsłonę smartwatcha Chronos Eco

Dołącz do dyskusji 0

GOCLEVER zaprezentował drugą odsłonę smartwatcha Eco. Sukcesora wzbogacono o kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego staje się jeszcze wygodniejsze oraz przyjemniejsze. Urządzenie wyceniono również dość rozsądnie, więc ma szanse, aby przekonać do siebie sporą grupę klientów.

Chronos Eco wyposażono w kolorowy wyświetlacz typu transflective, który zapewnia szybkie odświeżanie ekranu i doskonały kontrast. Do tego jest on cały czas włączony, lecz mimo wszystko, dzięki energooszczędności, nie przyczynia się to do nadmiernego drenowania baterii – czas pracy na pojedynczym ładowaniu może wynieść nawet 7 dni, a w trybie czuwania dwa razy tyle. Co więcej, pełne naładowanie akumulatora zajmuje jedynie godzinę.

Dzięki dedykowanej aplikacji do sparowania smartwatcha ze smartfonem (współpraca z systemem Android 4.3-5.1 oraz iOS 7.0-9.2) stanie się on centrum powiadomień – użytkownik dostanie więc informacje o przychodzącym połączeniu, wiadomości, e-mailu oraz o czym tylko jeszcze będzie chciał (można to edytować i dowolnie wybierać, które powiadomienia pojawią się na Chornos Eco 2).

Na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że smartwatch umożliwia prowadzenie rozmów bezpośrednio z jego poziomu (warunek – przebywanie maksymalnie 10 metrów od smartfona, bowiem brak w nim slotu na kartę SIM). Nie trzeba jednak trzymać go bezpośrednio przy twarzy, gdyż wbudowany, bardzo czuły mikrofon wyłapuje głos nawet z odległości 10 metrów. Oczywiście nie zabrakło także głośnika.

Jak przystało na smartwatch, nie zabrakło też funkcji monitorowania aktywności fizycznej – do dyspozycji użytkownika jest optyczny pulsometr, krokomierz oraz licznik kalorii. Dodatkowo kopertę pokryto krystalicznym szkłem, odpornym na zadrapania, zaś całość jest wodoodporna (do 3 ATM).

Wśród pozostałych udogodnień można wymienić jeszcze możliwość zdalnego sterowania odtwarzaczem muzyki i aplikacją aparatu w smartfonie oraz funkcje Find Phone i Find Watch – pomagają one odnaleźć jedno z urządzeń przy pomocy drugiego, poprzez aktywowanie sygnału dźwiękowego, umożliwiającego znalezienie zguby.

GOCLEVER Chronos Eco 2 kosztuje 349 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona