Goclever Insignia 785 Pro z Intel Atom Z2580 zmierza na półki sklepowe - Tabletowo.pl

Goclever Insignia 785 Pro z Intel Atom Z2580 zmierza na półki sklepowe

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Goclever Insignia 785 Pro z Intel Atom Z2580 zmierza na półki sklepowe Nowości

Goclever się ostatnio rozszalał. Co jakiś czas, częściej niż wcześniej, słyszymy o kolejnych nowościach firmy. Ale to dobrze, bo im więcej tabletowych propozycji na rynku, tym większy wybór mamy my, końcowi użytkownicy. Tym razem w portfolio Goclever zadebiutowało urządzenie Insignia 785 Pro, charakteryzujące się procesorem Intela, dokładniej dwurdzeniową jednostką Intel Atom Z2580 Clover Trail+ 2GHz z PowerVR SGX 544MP2.

Już sam procesor, który odpowiada za działanie prezentowanego tabletu sprawia, że zainteresowanie nim wzrasta – w końcu, jakby nie było, mobilnego sprzętu z procesorami Intela na rynku wciąż jest mało. Ale czy jest to jedyny parametr zachęcający do bliższego przyjrzenia się Insignia 785 Pro? Spójrzmy.

Tablet pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.2.2 Jelly Bean, a za wyświetlanie treści odpowiada ekran IPS o przekątnej 7,85″ i standardowej rozdzielczości – 1024 x 768 pikseli. Na jego pokładzie znalazło się miejsce dla modułów: GPS i Bluetooth, aparatu 5 Mpix, kamerki 2 Mpix oraz WiFi. Do tego dochodzi 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy, dzięki slotowi kart microSD oraz akumulator o pojemności 4600 mAh. Tablet waży 310 g, a jego wymiary przedstawiają się następująco: 200 x 137 x 7,2 mm.

Póki co nie wiadomo kiedy konkretnie i w jakiej cenie Goclever Insignia 785 Pro trafi na polskie półki sklepowe.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona