GOCLEVER INSIGNIA 1010 BUSINESS od środy w sklepach - Tabletowo.pl

GOCLEVER INSIGNIA 1010 BUSINESS od środy w sklepach

Dołącz do dyskusji 0

Nowy, budżetowy tablet z klawiaturą od GOCLEVER zapowiadaliśmy tydzień temu przy okazji unboxingu urządzenia. Dziś poznaliśmy dokładną datę jego sklepowej premiery oraz cenę, którą przyjdzie nam zapłacić.Producent z Poznania wchodzi na rynek z pierwszym w swojej ofercie tabletem wyposażonym w system Windows 8.1. Oprócz urządzenia, zestaw uzupełniony został o klawiaturę-etui oraz roczną licencję na MS Office 365 Personal. Za wszystko zapłacimy 999 złotych.

Tabletowo.pl GOCLEVER INSIGNIA 1010 BUSINESS od środy w sklepach GOCLEVER Nowości Tablety Windows

W urządzeniu wykorzystano 4-rdzeniowy procesor Intel ATOM Z3740D, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci eMMC flash. Tablet wyposażono w baterię o pojemności 8000 mAh, która jak informuje producent, powinna wystarczyć na 6 godzin pracy.

Przez ostatni tydzień miałem okazję pracować na GOCLEVER INSIGNIA 1010 BUSINESS i mam nadzieję, że już w najbliższą środę będziecie mogli przeczytać o tym, jak przebiegały testy oraz obejrzeć wideorecenzję.

Nowy tablet pojawi się w sprzedaży 27 sierpnia. Premierową cenę ustalono na 999 złotych. Jak donosi producent, urządzenie będzie objęte 24-miesięczną gwarancją, w tym 12 miesięcy w systemie door-to-door.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona