Goclever Drive Mirror Safego (fot. Goclever)

Goclever Drive Mirror Safego to nie tylko lusterko wsteczne, ale też wideorejestrator i kamera cofania

Osobiście wychodzę z założenia, że trzeba sobie ułatwiać życie. Szczególnie, jeżeli da się to zrobić w prosty sposób i – jeśli wymaga tego sytuacja – przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych. Z tego powodu uważam Goclever Drive Mirror Safego Full HD za ciekawą propozycję, ponieważ jest to nie tylko lusterko wsteczne, ale też wideorejestrator i kamera cofania.

Reklama

Goclever Drive Mirror Safego Full HD wyposażono w wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 320×240 pikseli, który zintegrowany jest z powierzchnią lusterka wstecznego (dokładniej znajduje się po jego prawej stronie). Od razu jednak dodam, że kierowca – jeżeli chce – może w każdej chwili go wyłączyć, a tym samym sprawić, że stanie się on całkowicie niewidoczny.

Goclever Drive Mirror Safego Full HD (fot. Goclever)

Goclever Drive Mirror Safego Full HD to także wideorejestrator, który robi zdjęcia w 5 Mpix i nagrywa wideo (z dźwiękiem w formacie AAC) w rozdzielczości 1280×720 pikseli. Materiały zapisywane są w pętli na karcie microSD (maksymalna obsługiwana pojemność nośnika to 32 GB; producent rekomenduje class 10), więc najnowsze ujęcia nadpisywane są na najstarsze. Jeżeli jednak dojdzie – na przykład – do stłuczki, to dzięki wbudowanemu czujnikowi G-Sensor nagranie jest automatycznie zabezpieczane przed usunięciem.

Kąt widzenia aparatu wynosi 140°. Użytkownik może też ustawić, które pole (górę, dół, prawo, lewo) chce nagrywać. Urządzenie dysponuje także czujnikiem ruchu – zacznie więc od razu nagrywać, kiedy wykryje ruch. Producent przy okazji zapewnia, że bateria o pojemności 300 mAh spokojnie wystarczy na podtrzymanie działania sprzętu, kiedy silnik w samochodzie będzie wyłączony.

Goclever Drive Mirror Safego Full HD (fot. Goclever)

Integralnym elementem Goclever Drive Mirror Safego Full HD jest także kamera cofania, którą można ustawić przy tylnej szybie lub zderzaku. W dodatku wyposażono ją w diody doświetlające, dzięki czemu w nocy również pomoże uniknąć ewentualnych przeszkód.

Sugerowaną cenę Goclever Drive Mirror Safego Full HD ustalono na 179 złotych.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/09/22/navitel-mr250-opis-specyfikacja-cena/

Źródło: informacja prasowa