GO Launcher HD debiutuje na tabletach (wideo) | Tabletowo.pl

GO Launcher HD debiutuje na tabletach (wideo)

Dołącz do dyskusji 0
20120303-200124.jpg

Jeżeli w kieszeni macie smartfon z Androidem, na pewno wiecie, czym jest program GO Launcher EX i bardzo Was ucieszy informacja, że jego tabletowy odpowiednik, GO Launcher HD, właśnie wszedł w fazę beta i jest dostępny do pobrania. Tym natomiast, którzy są fanami innych systemów operacyjnych, lecz chcą dowiedzieć się więcej o tej aplikacji, jesteśmy winni wyjaśnienie. GO Launcher EX i HD to jedne z najlepszych programów startowych na urządzenia z systemem Android. Oferują szeroki wachlarz opcji, dzięki którym można dostosować najdrobniejsze szczegóły ich wyglądu i zachowania, np. animacje przejścia, ikony menu.

Plik APK aplikacji GO Launcher HD na tablety znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że wciąż jest to wersja beta, przez co musicie się liczyć z perspektywą napotkania mniej lub bardziej irytujących błędów. Aby zainstalować program, musicie zezwolić na uruchamiane pakietów z nieznanych źródeł (Ustawienia > Aplikacje). Kiedy już tego dokonacie i spędzicie kilka minut z GO Launcher HD, dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie.

GO Launcher HD kompatybilny jest z tabletami pracującymi w oparciu o system Android 3.0 Honeycomb. Nie wiadomo, czy będzie działać na Ice Cream Sandwich, ale nie zaszkodzi sprawdzić, prawda?

via Redmond Pie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona