Wodoszczelne i pyłoodporne głośniki Bluetooth - marka Ultimate Ears już w Polsce | Tabletowo.pl

Wodoszczelne i pyłoodporne głośniki Bluetooth – marka Ultimate Ears już w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Ultimate Ears to marka, z którą od dawna współpracuje Logitech. Szturmem zdobywa ona uznanie klientów na całym świecie za sprawą przemyślanych produktów. Przenośne głośniki Bluetooth, które są odporne na uszkodzenia i wpływ wody, trafiają właśnie do naszego kraju.

Głośniki Ultimate Ears nie są najtańszymi tego typu urządzeniami na rynku, ale jest ku temu powód. Przywiązanie ich twórców do detali i jakości emitowanego dźwięku została doceniona przez brytyjski magazyn What Hi-Fi. Wszystkim modelom, które pojawiają się w tym momencie na sklepowych półkach w Polsce, przyznał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek. Dwa modele Ultimate Ears wyróżniono tytułem „Głośnik roku”.

Oprócz (najwyraźniej) świetnej jakości dźwięku trzeba pochwalić producenta, że pamiętał o podstawowej idei istnienia przenośnych głośników Bluetooth – nie są one przeznaczone do bezpiecznego, stacjonarnego słuchania muzyki w zaciszu domowym. Stworzono je przede wszystkim do umilania czasu tym, którzy lubią aktywny wypoczynek – a świat zewnętrzny potrafi być bardzo niebezpieczny dla kruchej elektroniki. Dlatego Ultimate Ears wytrzymują upadek z 1,5 m wysokości i nie zaleją się wodą nawet po półgodzinnej sesji w basenie. Kurz i pył też im nie straszny.

Przetworniki emitujące dźwięk dookoła głośnika (w 360 stopniach) mogą działać do 10 lub nawet 20 godzin (w zależności od wybranego modelu). Dodatkowo mając parę głośników Ultimate Ears, można je połączyć w jeden system i dwukrotnie zwiększyć moc imprezy.

Ultimate Ears występują w różnych kolorach, zaś modeli dostępnych jest trzy:

  • WONDERBOOM za 399 złotych (10-godzinna żywotność akumulatora)

Ultimate Ears WONDERBOOM

  • BOOM2 za 599 złotych (15-godzinna żywotność akumulatora)

Ultimate Ears BOOM2

  • MEGABOOM za 999 złotych (20-godzinna żywotność akumulatora)

Ultimate Ears MEGABOOM

Interesuje Was odporny na przeciwności losu głośnik Bluetooth?

źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona