Kupując Xperię XZ, głośnik SRS-XB3 o wartości 599 złotych dostaniesz gratis – bez ściemy | Tabletowo.pl

Kupując Xperię XZ, głośnik SRS-XB3 o wartości 599 złotych dostaniesz gratis – bez ściemy

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy lubimy dostawać gratisy czy prezenty – to truizm. Producenci przyzwyczaili nas do tego, że zazwyczaj możemy na nie liczyć wyłącznie w przypadku ofert przedsprzedażowych, w dodatku w większości tylko przy premierach urządzeń flagowych. Tymczasem Sony postanowiło iść o krok dalej – tym razem promocja dotyczy smartfona, który na rynku jest już dostępny od pewnego czasu. A mowa o Sony Xperia XZ, do którego głośnik – o całkiem wysokiej wartości – dostaniecie gratis.

Gdy zaczęłam czytać informację prasową na temat promocji, pomyślałam, że w całej tej akcji najistotniejszy jest fakt, że wcale nie musicie kupić Xperii XZ w oficjalnym sklepie Sony, w którym to ceny zazwyczaj nijak mają się do kwot, które znajdziemy w pozostałych sklepach (lub porównywarkach cenowych). Bo tu w grę wchodzi sprzęt kupiony na wolnym rynku, a wszystkie sklepy objęte promocją znajdziecie na końcu tego wpisu. Ale okazało się jednak, że to właśnie w oficjalnym sklepie Sony, model Xperia XZ aktualnie kupicie najtaniej – za 2699 złotych, podczas gdy w pozostałych sklepach jego cena jest wyższa o ok. 50-100 złotych.

Ważne kwestie są tak naprawdę trzy:

  • akcja promocyjna trwa od dziś (tj. 10 lutego) do 19 marca,
  • gratisem jest bezprzewodowy głośnik SRS-XB3 o wartości 599 złotych (taka też cena widnieje w porównywarkach),
  • aby skorzystać z promocji, należy kupić Xperię XZ w jednym ze sklepów z elektroniką, ale w terminie trwania akcji – nie wcześniej i nie później. I najpóźniej do 31 marca należy swój zakup zarejestrować na stronie sonymobile.com/okazja, dołączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu.

W momencie publikacji tego wpisu formularz zgłaszający zakup nie był jeszcze dostępny – podobnie jak pełny regulamin promocji. Nie wiadomo zatem na chwilę obecną jak bardzo limitowana jest promocja, bo że istnieje jakiś limit egzemplarzy gratistowego głośnika, jestem bardziej niż pewna. Gdy to ustalę – wpis zostanie zaktualizowany. Aktualizacja: regulamin jest już dostępny – TUTAJ.

Najnowsza promocja jest kolejną odsłoną akcji „Okazje bez okazji”, którą promuje oczywiście Maciej Stuhr.

*Sklepy objęte promocją: Sony Centre, Sony Mobile (sklep internetowy e-store), RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Saturn, Redcoon, Neonet, x-kom, Morele, 4CV, Komputronik, Allegro.pl Strefa Marek (wyłącznie Oficjalny Sklep Sony Mobile prowadzony przez M-Point), Astral, Orange, Play, T- Mobile i Plus.

źródło: info prasowe Sony Mobile Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona