Głośnik bezprzewodowy Audictus Dynamo – mały, nie wariat, ale za to w wodoszczelnej obudowie i z NFC | Tabletowo.pl

Głośnik bezprzewodowy Audictus Dynamo – mały, nie wariat, ale za to w wodoszczelnej obudowie i z NFC

Dołącz do dyskusji 0

Głośniki bezprzewodowe dostępne są w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Audictus Dynamo do największych nie należy, ale bez wątpienia może to być jego zaletą w niektórych okolicznościach. Bezapelacyjną jest jednak fakt, że jest on wodoszczelny i ma NFC – a to raczej rzadziej niż częściej spotykane w przypadku tego typu urządzeń.

Z uwagi na swoje gabaryty, Audictus Dynamo nie ma wybitnie dużej mocy – wynosi ona 5 W, więc posłuży raczej jako nieco bardziej donośne źródło dźwięku, lecz imprezy na kilkadziesiąt osób przy niej użytkownik nie rozkręci. Mały rozmiar może być jednak również zaletą, ponieważ urządzenie bez problemu można wrzucić do torebki bądź plecaka i zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

Audictus Dynamo ma bowiem wodoszczelną obudowę, więc nie straszny mu deszcz, a nawet pełne zanurzenie w wodzie (na głębokość do 1 metra na maksymalnie 30 minut). To niewątpliwa zaleta, ponieważ na rynku wciąż jest mniej niż więcej głośników bezprzewodowych, które są odporne na kontakt z wodą – z pewnością niejeden użytkownik doceni tę cechę.

Kolejną, mocną stroną Audictus Dynamo jest czas pracy na pojedynczym ładowaniu – według deklaracji producenta, głośnik ma grać przez nawet 7 godzin przy ustawieniu głośności odtwarzania dźwięku na poziomie 70%. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo długo, gdyż spora część tego typu urządzeń gra zdecydowanie krócej. Bateria ma pojemność 1300 mAh.

Miłą niespodzianką jest także fakt, że Audictus Dynamo wyposażono w moduł NFC. Oprócz niego, łączność bezprzewodową zapewnia również moduł Bluetooth 2.1, natomiast przewodową złącze AUX i port microUSB. Wisienką na tym elektronicznym torcie jest funkcja zestawu głośnomówiącego, umożliwiająca przeprowadzanie rozmów głosowych za pośrednictwem głośnika.

Audictus Dynamo dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, limonkowym zielonym i czerwonym. Głośnik ma kosztować około 149 złotych. Moim zdaniem to uczciwa cena za ten sprzęt, gdyż oferuje on naprawdę dużo udogodnień, które wymieniłem powyżej.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona