GIVEAWAY! Zgarnij słuchawki Plantronics Backbeat Sense (aktualizacja: wyniki)

Pewnego słonecznego dnia (prawdopodobnie jesienią, ale głowy sobie uciąć nie dam) na jednej z konferencji dostałam w tzw. „press packu” słuchawki Plantronics BackBeat Sense. Chwilę potestowałam (natura geeka ze mną wygrała), ale ostatecznie odłożyłam je na moją sprzętową półkę i tak się kurzą od tego czasu. A nie ma sensu, żeby leżały bezużytecznie – pomyślałam zatem, że może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał te słuchawki wygrać! Mam nadzieję, że ten pomysł przypadnie Wam do gustu ;)

Tym razem nie będzie trzeba wymyślać żadnych wierszyków, robić zdjęć czy tworzyć kreatywnych prac związanych z konkretnym tematem. Będzie to prosty GIVEAWAY, czyli rozdawnictwo.

Zasady GIVEAWAY są bardzo proste – wystarczy trochę poklikać myszką. Każdy klik to kolejna szansa na wygraną. Jeden punkt otrzymujecie na starcie za zgłoszenie się do konkursu. Kolejny za odwiedzenie strony Tabletowo (punkt można zdobyć raz dziennie!), trzy punkty za suba kanału na YT, dwa za follow na Twitterze, jeden za odwiedzenie Tabletowo na Facebooku (nie trzeba polubić, ale zachęcam!) i kolejny za tweeta z informacją o konkursie (również można zdobyć punkt dziennie). Dodatkowe dwa punkty są za udzielenie odpowiedzi na proste pytanie – odpowiedź znajdziecie oczywiście na Tabletowo.

Choć całość może brzmi dość skomplikowanie, to wszystko się wyjaśni jak zerknięcie na poniższy formularz:

GIVEAWAY Plantronics BackBeat Sense

Powodzenia!

Tymczasem przypomnę, że warto nas obserwować w następujących kanałach:

Aktualizacja:

Słuchawki zgarnia Krzysztof, który niestety nie podał swojego nazwiska. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mejlową.

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę i zapraszam ponownie już niebawem!