Gionee W909, czyli 4GB RAM z klapką | Tabletowo.pl

Gionee W909, czyli 4GB RAM z klapką

Dołącz do dyskusji 0

Chiński producent telefonów Gionee zapowiedział premierę swojego nowego telefonu z klapką. Nie będzie to staromodne i proste urządzenie, gdyż specyfikacja zapowiada się imponująco. Premiera smartfona W909, bo o nim mowa, ma się odbyć już 29 marca.

Gionee_W909_2

Producent nie ujawnił wiele informacji na temat urządzenia, a jedynie te zawarte w zaproszeniu na premierę. Dowiadujemy się w nim, że W909 będzie mieć 4GB pamięci RAM i 64GB wbudowanej pamięci na dane. Główny aparat fotograficzny będzie mieć rozdzielczość 16 Mpix.

gioneew909_5

Więcej o specyfikacji dowiadujemy się ze strony benchmarku Geekbench, gdzie pierwszy raz dostrzeżono go w grudniu zeszłego roku. Smartfon napędzany jest przez 8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio P10 wraz z procesorem graficznym ARM Mali-T860 MP2. Układ ten charakteryzuje się zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię, a jego teoretyczne, maksymalne taktowanie to 2 GHz.  Na grafice powyżej natomiast widać, że pracował z częstotliwością 1,8 GHz. Geekbench potwierdza także 4GB pamięci RAM oraz informuje nas, że W909 pracuje pod kontrolą Androida 5.1.

Gionee_W909_3

Prawdopodobnie Gionee W909 będzie wyposażony także w czytnik linii papilarnych, gdyż to sugerować może jedna z poprzednich grafik, które wyciekły do sieci. Smartfon ważyć ma około 210 gramów. Spodziewana cena to około 615 dolarów, lecz nie jest pewnym czy ukaże się gdzieś poza rynkiem chińskim.

Podoba Wam się taki telefon? Co w ogóle myślicie o idei flagowej specyfikacji w takim telefonie? Napiszcie koniecznie swoje zdanie na jego temat.

Źródło: gizmochina.comgizmochina.com, Geekbench

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona