Gionee szykuje model S10 Lite z 4GB RAM i Androidem 7.1.1 Nougat | Tabletowo.pl

Gionee szykuje model S10 Lite z 4GB RAM i Androidem 7.1.1 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Gionee szykuje do premiery nie tylko flagowy model Gionee S10, ale również inne propozycje, które najprawdopodobniej będą należeć do tej samej rodziny produktowej. W TENAA proces certyfikacji przeszły bowiem dwa smartfony o oznaczeniach kodowych Gionee S10CGionee S10CL, które mogą zadebiutować na rynku pod jedną nazwą – Gionee S10 Lite.

Czy tak się rzeczywiście stanie, zobaczymy, ale osobiście uważam, że są na to spore szanse. Ewentualnie tylko dopisek może być inny. Wątpliwości nie ma jednak co do specyfikacji nadchodzącej nowości. Bo choć TENAA certyfikowała dwa urządzenia, to mają one dokładnie takie same parametry – to więc pewne, że mamy tu do czynienia z jednym modelem (poszczególne wersje mogą różnić się szczegółami, na przykład listą obsługiwanych sieci komórkowych).

Smartfon wyposażono w 5,2-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720×1280; ppi=282), czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,4 GHz (pierwszy na myśl przychodzi mi tutaj Qualcomm Snapdragon 425 z grafiką Adreno 308, ale raczej nie spodziewałbym się tego układu, tylko jakiegoś MediaTeka), 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128GB oraz aparaty: 13 Mpix na tyle i 16 Mpix na przodzie (a więc szykuje nam się kolejny selfie ekspert).

Nadchodząca nowość pracować będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat i czerpać energię z niewymiennego akumulatora o pojemności 3100 mAh. Całość ma wymiary 148,7×73,7×7,9 mm i waży 151 gramów.

Źródło: TENAATENAA

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona