Gionee P7 Max z procesorem sprzed prawie 3 lat zadebiutował w Nepalu | Tabletowo.pl

Gionee P7 Max z procesorem sprzed prawie 3 lat zadebiutował w Nepalu

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio o Gionee zrobiło się bardzo cicho. Chińczycy jednak przypominają o sobie nowym smartfonem – P7 Max. Jest to propozycja ze średniej półki, którą na pewno wyróżnia zastosowanie dość leciwego procesora.

Sercem Gionee P7 Max jest ośmiordzeniowy MediaTek MT6595. Układ składa się z czerech rdzeni ARM Cortex-A17 2,2 GHz i czterech ARM Cortex-A7 1,7 GHz. Za grafikę odpowiada z kolei PoverVR 6200. Procesor swoją premierę miał w pierwszym kwartale 2014 roku, a więc blisko 3 lata temu, i wtedy był pierwszym ośmiordzeniwcem z obsługą łączności LTE.

Gionee P7 Max to jednak nie tylko procesor. Smartfon wyposażono również w 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720×1280), 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej oraz aparaty: 13 Mpix z diodą doświetlającą na tyle i 5 Mpix na przodzie. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow z nakładką Amigo UI 3.2 i zasilana jest przez akumulator o pojemności 3100 mAh.

Sugerowana cena Gionee P7 Max wynosi 21999 rupii nepalskich, czyli równowartość około 800 złotych. Wątpliwe jednak, aby smartfon trafił (pod brandem Allview) również do Polski.

Źródło: Gadgets In Nepal

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona