Gionee M2017 może nie mieć żadnych słabych stron. Specyfikacja robi wrażenie | Tabletowo.pl

Gionee M2017 może nie mieć żadnych słabych stron. Specyfikacja robi wrażenie

Dołącz do dyskusji 0

Gionee produkuje smartfony, które raczej nie wyróżniają się na tle dziesiątek podobnych propozycji. Tym razem jednak Chińczycy szykują coś naprawdę „niezwykłego”.

Specyfikacja Gionee M2017, bo on jest tu bohaterem, naprawdę robi wrażenie: 5,7-calowy, obustronnie zakrzywiony wyświetlacz (i to najpewniej AMOLED) o rozdzielczości WQHD (1440×2560), 6GB RAM oraz 128GB pamięci wewnętrznej, a do tego podwójny aparat główny (13 Mpix + 12 Mpix) z pojedynczą diodą doświetlającą i kamerka 8 Mpix na przodzie. Pojemność akumulatora również jest zaskakująca, ponieważ ogniwo ma aż 7000 mAh!

Ale Gionee M2017 ma nie tylko świetną specyfikację techniczną. Jego powierzchowność także od razu daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z urządzeniem klasy premium. Złotawe elementy oraz pokryty skórą (ciekawe, czy prawdziwą?) panel tylny wyglądają naprawdę elegancko.

Na razie nie wiadomo, kiedy smartfon zadebiutuje, ale mnie osobiście najbardziej ciekawi jego cena. Podejrzewam jednak, że nie będzie to tanie urządzenie i powinniśmy spodziewać się kwoty na poziomie co najmniej 3000 juanów (~1900 złotych).

Źródło: Weibo przez AndroidPure

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona