Gionee Elife S7 trafi do sprzedaży już 4 kwietnia | Tabletowo.pl

Gionee Elife S7 trafi do sprzedaży już 4 kwietnia

Dołącz do dyskusji 0

Oficjalna premiera Gionee Elife S7 odbyła się na tegorocznych targach MWC 2015 w Barcelonie. Podobnie jak inne urządzenia tego producenta, nowość wyróżnia się bardzo dobrą specyfikacją oraz niewielką grubością. Teraz już wiemy, kiedy ten phablet trafi do sprzedaży.

Firmę Gionee śmiało można nazwać lideram w wyścigu ultrasmukłych smartfonów. Model Elife S7 ma grubość zaledwie 5,5 mm, co w praktyce może okazać się niezbyt wygodnym rozwiązaniem. Pomimo takiej grubości, producent zamontował tu baterię o rozsądnej pojemności 2750 mAh. Moc obliczeniową dostarczy Mediatek MT6752 (8 x ARM Cortex A53 i ARM Mali T760MP), który zostanie wsparty przez 2 GB RAM-u.

Dopełnieniem całości jest slot na dwie karty nano-SIM, wyświetlacz 5,2 cala Super AMOLED, pokryty szkłem ochronnym Gorilla Glass. W dodatku na pokładzie znajdziemy dwa aparaty: tylny 13 Mpix i przedni 8 Mpix. Po wyjęciu z pudełka najnowszy Elife będzie pracował w oparciu o Amigo 3.0, stworzony przez Gionee na bazie Androida Lollipop.

Całość ma być dostępna za kwotę około 400 euro, natomiast sprzedaż w Indiach rozpocznie się już 4 kwietnia. Zapewne do globalnej dystrybucji trafi niedługo potem.

Gionee Elife S7

Uważam, że Gionee Elife S7 jest jedną z lepszych propozycji w segmencie cienkich smartfonów. Mam nadzieję, że cena będzie trochę niższa niż w ostatnich przeciekach. Wówczas stanie się urządzeniem godnym polecenia.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona