Gionee Elife E7 - egzotyczna ciekawostka z 5,5", Snapdragonem 800 2,5GHz, 3GB RAM, 4G i 16 Mpix - Tabletowo.pl

Gionee Elife E7 – egzotyczna ciekawostka z 5,5″, Snapdragonem 800 2,5GHz, 3GB RAM, 4G i 16 Mpix

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Gionee Elife E7 - egzotyczna ciekawostka z 5,5", Snapdragonem 800 2,5GHz, 3GB RAM, 4G i 16 Mpix Ciekawostki Nowości

W dzisiejszych czasach coraz mniejszą wagę przykładamy do logo producenta na naszym sprzęcie. Decydujemy się na kupno urządzenia, którego parametry techniczne wydają nam się najbardziej interesujące. Nic więc dziwnego, że coraz więcej mało znanych lub w ogóle nieznanych firm decyduje się na wprowadzanie swoich produktów na rynek. Dziś mamy do czynienia z bardzo interesującą ciekawostką w postaci Gionee Elife E7. I mimo tego, że raczej nikt z nas nie będzie miał nigdy okazji wziąć go w swe ręce i sprawdzić rzeczywiste jego możliwości, warto mu poświęcić chwilę uwagi.

Gionee Elife E7 jest bardzo interesującym urządzeniem pod względem parametrów technicznych, których nie powstydziłyby się wielkie koncerny. Urządzenie zostało wyposażone przede wszystkim w 5,5-calowy ekran Full HD pokryty Gorilla Glass 3, LTE, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974AC o częstotliwości taktowania 2,5GHz, 3GB RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej (wersja 3G – 2,2GHz, 2GB RAM i 16GB pamięci).

Tabletofon oferuje aparat OmniVision o rozdzielczości 16 Mpix, akumulator o pojemności 2500 mAh, NFC, GPS z Glonass, Bluetooth 4.0 oraz system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean ze zmienionym interfejsem – Amigo 2.0 OS.

Egzotyczna dla nas ciekawostka będzie dostępna w siedmiu kolorach: czarnym, białym, żółtym, niebieskim, zielonym, różowym oraz pomarańczowym. Gionee Elife E7 w najlepszej wersji wyceniony został, w przeliczeniu, na 574 dolary, w najtańszej natomiast (3G, 2GB RAM i 16GB) – 443 dolary.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona