Gigabyte T1125. Tablet, netbook – co tylko chcesz

Reklama

Wielu z Czytelników Tabletowo ma dylemat: kupić netbooka czy czekać na pojawienie się w sprzedaży ciekawych tabletów internetowych, których stosunek cena – jakość będzie na odpowiednim poziomie. Dla wszystkich niezdecydowanych z pomocą przychodzi firma Gigabyte, która jakiś czas temu zaprezentowała urządzenie T1125, które łączy w sobie tablet i netbooka.

Gigabyte T1125 może się pochwalić między innymi obrotowym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 11,6-cali i rozdzielczością 1366 x 768 pikseli, procesorem Intel Core i3 (lub i5, w zależności od konfiguracji) oraz grafiką nVidia GeForce 310M ze wsparciem nVidia Optimus.

Żeby było jeszcze piękniej, urządzenie oferuje aż do 8GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 320GB lub 500GB, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 Mpix, WiFi, USB 2.0 i 3.0 oraz wyjście HDMI.

Niestety, wciąż nie wiadomo kiedy Gigabyte T1125 pojawi się w sprzedaży ani jaka będzie jego cena. Osobiście jednak czekam na rynkową premierę Dell Inspiron Duo, który wydaje się być ciekawszym urządzeniem. Co o tym myślicie?

źródło