Gekko Stand: kolejny sukces z platformy Kickstarter - Tabletowo.pl

Gekko Stand: kolejny sukces z platformy Kickstarter

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Gekko Stand: kolejny sukces z platformy Kickstarter Akcesoria Nowości

Prace nad statywem Gekko Stand rozpoczęły się osiemnaście miesięcy temu. Celem, który postawił przed sobą jego projektant Dwight Houser, było stworzenie statywu, który współpracowałby identycznie z niemal każdym dostępnym na rynku modelem tabletu. W pierwotnych założeniach miał on wykorzystywać ramię typu „Gęsia Szyja” zakończone klamrą z jednej strony i magnesem z drugiej. Na szczęście projekt ewoluował, a jego finalna wersja widoczna na zdjęciu powyżej zdołała niedawno zebrać na platformie finansowania społecznego Kickstarter fundusze wystarczające na rozpoczęcie produkcji.

Gekko Stand wykorzystuje nano-przyssawki zarówno do przytwierdzenia go do podłoża jak i mocowania samego tabletu. Projektant zapewnia, że mają one długą żywotność i nie pozostawiają żadnych śladów na powierzchni, do której były przyklejone. Banalnie prosty sposób mocowania i odczepiania statywu zaprezentowano na poniższym nagraniu:

Ramię statywu składa się z kulistych stawów, które pozwolą na dostosowywanie długości i kształtu statywu do naszych potrzeb. Osoby chcące kupić Gekko Stand będą mogły wybrać z pośród sześciu kolorów (czarny, biały, szary, czerwony, niebieski, zielony, różowy) oraz trzech rozmiarów (12, 24 i 36 segmentów). Do każdego zestawu dołączone zostaną również dwie zamienne końcówki, jedną z klipsem i drugą z dużą przyssawką, służące do mocowania statywu na powierzchniach, które nie są płaskie. Poszczególne zestawy będą kosztować odpowiednio 35, 50 i 99 dolarów. Mimo iż fundusze zostały już zebrane to na rozpoczęcie produkcji będzie trzeba poczekać do zakończenia akcji na Kickstarterze, czyli do 15 marca.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona