GearBest jeszcze bardziej otwiera się na Polaków. Nowa forma płatności – Przelewy24

GearBest nikomu (chyba?) nie trzeba przedstawiać. Jest to bowiem jedna z najpopularniejszych platform e-commerce, na których da się kupić elektronikę „egzotycznych” producentów. Co najważniejsze – duuużo taniej niż przez polskich pośredników. Od teraz można skorzystać z nowej formy płatności. I warto, ponieważ do wygrania są podwójne punkty GB.

Tą „nową formą płatności” są bardzo popularne w Polsce Przelewy24. Aby jednak była ona dostępna, trzeba zmienić walutę w sklepie na polskie złote (PLN). Jest to w pełni sprawdzony i bezpieczny sposób zapłacenia za zakupy – sam nieraz z niego korzystałem (choć osobiście preferuję mimo wszystko PayU) i tylko raz miałem problem. Na szczęście szybko udało się go rozwiązać i odzyskałem pieniądze. Nie widzę więc powodów, aby nie ufać tej platformie.

Aby zachęcić klientów do korzystania z Przelewów24, GearBest zorganizował specjalną promocję. Dla nowych klientów przygotowano kupony, dzięki którym można kupić wybrane sprzęty taniej (pula aktualizowana jest każdego dnia, ale ich liczba jest także ograniczona). Dodatkowo, codzienne pierwszych 15 osób, które dokona zakupu o wartości co najmniej 50 dolarów (~190 złotych), otrzyma dwa razy więcej punktów GB. Promocja trwa do 20 lipca włącznie (punkty zostaną przyznane maksymalnie do 23 lipca).

Dajcie znać w komentarzach, jaką metodę płatności preferujecie podczas zakupów w sieci i czy oferta GearBest skłoni Was do dokonania nowego (a może nawet pierwszego?) zakupu. Możecie też napisać, czy mieliście jakiekolwiek problemy ze sprzedawcami i jak się skończyły takie historie – przydatne info szczególnie dla osób „świeżych”, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z chińskimi sklepami.

Źródło: GearBestGearBest