Gear S3 na zdjęciach. Ale czy aby na pewno? | Tabletowo.pl

Gear S3 na zdjęciach. Ale czy aby na pewno?

Dołącz do dyskusji 0

Plotki na temat Gear S3 przybierają na sile, ale nie ma się czemu dziwić – w końcu jego premiera zbliża się coraz większymi krokami. Spodziewamy się, że Samsung zaprezentuje smartwatch na początku września, podczas targów IFA 2016 w Berlinie. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia, podobno go przedstawiające.

Jak zawsze w przypadku plotek, nigdy nie ma 100% pewności, że przekazują prawdę. W tym konkretnym serwis źródłowy przekonuje, że opublikowane na Twitterze zdjęcia są fałszywe – mimo że na pierwszy rzut oka wcale na takie nie wyglądają. Jednak jeśli tak rzeczywiście jest, to trzeba przyznać, że ktoś zadał sobie niemało trudu, aby je spreparować.

Fotografie wyglądają tak, jakby zrobiono je z ukrycia, podczas prezentacji Gear S3, przygotowanej dla wtajemniczonych. Nie zabrakło stosownych napisów, czyli Gear S3Samsung Gear S3 (na ujęciu widocznym poniżej).

I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że redaktor serwisu źródłowego dopatrzył się zbyt dużego podobieństwa do zegarków Rolexa, a konkretniej do modelu Rolex Datejust 2. Choć kopiowanie (czy jak kto woli – pożyczanie) pomysłów i rozwiązań od konkurencji jest powszechne, to jego zdaniem Samsung nie zdecydował się na taki krok i zdjęcia są po prostu spreparowane.

Samsung Gear S3 2

Przypomnijmy, że Gear S3 rozwijany jest pod roboczą nazwą Solis, a na rynek trafi pod oznaczeniami kodowymi SM-R760, SM-R765, SM-R770, SM-R765V oraz SM-R765S. Samsung ma pozostawić okrągły wyświetlacz oraz system operacyjny Tizen, choć oczekuje się, że ekran będzie tym razem nieco większy. Na obecną chwilę nie mamy więcej potwierdzonych informacji na temat następcy Gear S2.

Źródło: @esse1000k przez SamMobile

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona