Gear S3 może być dostępny w trzech wersjach: podstawowej, Classic i Explorer | Tabletowo.pl

Gear S3 może być dostępny w trzech wersjach: podstawowej, Classic i Explorer

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (tzn. tak, jak to wszyscy założyli na podstawie dotychczasowych przecieków), to na początku września (prawdopodobnie pierwszego dnia tego miesiąca) Samsung zaprezentuje Gear S3. Smartwatch może jednak zadebiutować nie w jednej, nie dwóch, a w aż trzech różnych wersjach.

Aktualnie nasza wiedza na temat poszczególnych wariantów jest dość nikła. Znamy tylko ogólną specyfikację urządzenia, lecz nie wiemy, czy będzie ona wspólna dla wszystkich trzech zegarków, czy każdy z nich czymś (i jeśli tak, to czym) się dodatkowo wyróżni na tle pozostałych.

I o ile w przypadku wersji podstawowej i Classic możemy się domyślać, że Samsung zdecyduje się na analogiczne posunięcie, jak w przypadku Gear S2 i Gear S2 Classic, to Gear S3 Explorer pozostaje dla nas zupełną zagadką. Na jego temat wiemy tylko tyle, że na godzinie 2., 4. i 10. umieszczone zostaną pokrętełka/przyciski oraz że paski będzie można wymieniać na inne.

Dopisek Explorer sugerowałby natomiast, że urządzenie zostało stworzone z myślą o odkrywcach, czyli – bawiąc się w skojarzenia – osobach, które muszą zmagać się z różnymi warunkami atmosferycznymi podczas swoich wędrówek. Gear S3 Explorer może być więc takim smartwatchowym odpowiednikiem Galaxy S7 Active.

Jest też opcja, że to właśnie do tej wersji trafią wszystkie czujniki (wysokościomierz, barometr i prędkościomierz), o których pisałem tydzień temu. Możliwości jest więc kilka, a jak jest naprawdę – wie tylko Samsung. Na szczęście podzieli się z nami tą wiedzą już niedługo.

*Na zdjęciu wyróżniającym Gear S2

Źródło: KIPRIS przez SamMobile, @Cinquetacche przez SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona